Skip to Content

Новий роман Люко Дашвар - у книгарнях з 15 вересня

Роман «Макар», перша книжка нової трилогії Люко Дашвар «Биті Є», надійде у продаж по всіх книгарнях країни вже 15 вересня. Перші презентації нової книжки Золотого автора України пройдуть у Львові на Форумі видавців та Києві.

Трилогія «Биті Є»,яка вийде у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», розпочинається першим романом «Макар» – історією з життя одного пристосуванця, яких можна в наш час зустріти безліч. Макар – хлопець без стійких моральних принципів, він – користолюбний хамелеон за кермом службової автівки, він – у клітці чужої квартири, у тягучих обіймах обридлої коханки. І ніколи Макар так гостро не відчував, що все в його в житті неначе позичене, як тоді, коли його серце виплекало щось своє – справжнє почуття до дівчини, яка ні з ким його не ділитиме, Макару доведеться обрати відповідь на актуальне питання нового покоління – «Гроші чи кохання?»

Роман «Макар» – це історія кохання з першого погляду, але за умов стрімких київських реалій сучасного життя, коли навкруги впливові народні депутати, їх помічники, військові генерали, економічні злочини, рейдерські захоплення, тендери, великі держзамовлення. Трилогія «Биті Є», зі слів авторки Люко Дашвар, матиме продовження романами про метросексуала «Макса» та бунтара «Гоцика», й буде розповідати про подальше життя хлопців з роману «Рай. центр». Варто відмітити, що «Золотому автору» «Коронації слова» Люко Дашвар саме час змінити цей статус, офіційно закріплений за нею зі стотисячним накладом, на «Платинового автора»: уже понад 200 тисяч примірників її творів знайшли свого читача.

Роман «Макар» буде презентовано у найбільших містах країни. Вперше новий роман можна буде побачити на прес-конференції, яка відбудеться у Києві 7 вересня о 16-00 в «Укрінформі».

Перша презентація у Києві відбудеться 22 вересня о 18:00 у Книгарні «Є».


]]>Джерело]]>

Ваша оценка: Нет Средняя: 5 (7 votes)

Смотрите также:

  • MC Рыбик презентует книгу «Главные герои»
  • Керрол українською: успіх чи невдача?
  • Брати Капранови написали роман про український бізнес та гламур

]]>Окна пластиковые]]>