Skip to Content

З.09.10 відкриття виставки Володимир Богуславський - Живопис

Національний художній музей України презентує проект

ВОЛОДИМИР БОГУСЛАВСЬКИЙ - ЖИВОПИС

Відкриття: 3 вересня (п’ятниця) о 18.00

Виставка живопису відомого львівського художника Володимира Богуславського (1954 р. н.) репрезентує його улюблені жанри – пейзажі і натюрморти. Всі вони об’єднані провідним «драматургічним» підходом автора: баланс спрощених, лаконічних форм та інтервалів між ними насичує твори внутрішньою напругою за відсутності очевидної дії. Геометризовано-декоративне вирішення композицій далеке від сухих раціональних схем, це живий, емоційний, і одночасно герметичний, «очищений» від катаклізмів і розчарувань реального життя світ.
 кошик. 2009. 80х80.jpg
Творчість В.Богуславського є помітним і оригінальним явищем у львівському мистецькому середовищі, де він представляє напрямок «фігуративу після абстракції», «фігуративу на межі абстракції». Споглядальна тиша картин художника – результат зосередженого відбору мотивів та образів (Дерева, Будинки, Місяць, Човни, Яблука, Квіти…), а також творчого переосмислення традицій світового модернізму другої половини ХХ століття.

Володимир Богуславський народився 1954 р. у Києві.
1973 – 1978 рр. – навчався в Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва.
Став відомим після знаменитих седнівських молодіжних пленерів (1988), де брав участь на запрошення Т.Сільваші, а також виставок молодіжного мистецтва «Совіарт» (1989–1991). Учасник численних міжнародних виставок, масштабних презентацій вітчизняного мистецтва в України та світі.
Твори знаходяться в музейних зібраннях України та закордонних приватних колекціях.