Skip to Content

ГЛОБАЛЬНА КІНОПОДІЯ – «ТРОН: СПАДОК»

Фантастичний екшн «ТРОН: СПАДОК» від студії Walt Disney Pictures у кіно з 6 січня 2011, а також на допрем’єрних показах у обраних кінотеатрах вже з 30 грудня 2010

Бербанк, Каліфорнія. (10 жовтня, 2010) — студія Walt Disney Studios оголошує 10-тижневий відлік часу до виходу в прокат фантастичного епічного екшену «ТРОН: спадок», який з’явиться в українських кінотеатрах з 6 січня 2011 року (та на допрем’єрних показах з 30 грудня 2010 року). Кожні наступні 10 тижнів у підготовці до світової прем’єри фільма студія The Walt Disney Company представлятиме захоплюючі матеріали, події, відео, тощо, щоб очікування було приємнішим.

ТРОН НІЧ: ексклюзивна подія, що відбудеться 28 жовтня 2010 року, дасть можливість кінофанам усього світу побачити перші 3D-матеріали фільма.

Обрані 3D & IMAX 3D кінотеатри в усьому світі пропонуватимуть глядачам безкоштовно переглянути 20-хвилинну частину фільму у форматі 3D. «Ми з нетерпінням очікуємо можливості показати глядачам перший 20-хвилинний 3D-кліп з фільму «ТРОН: спадок», - говорить Шон Бейлі, президент виробництва Walt Disney Studios Motion Pictures.

«Вівторки ТРОНУ» — кожного вівторка кожні наступні 10 тижнів, які залишились до світової прем’єри, будуть представлені нові ексклюзивні матеріали: нове відео, контент, трейлери та інші матеріали, які можна буде побачити в кожній країні на он-лайн ресурсах або на телебаченні. Щоб отримати найновіші матеріали по «вівторках TRON», заходьте на Disney.com, на Facebook.com/TRON, а також на ttp://www.youtube.com/user/bhfilmsua і ]]>http://twitter.com/bhfilms]]> .


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

· 7 грудня Walt Disney Records випустить офіційний саундтрек до стрічки «ТРОН: спадок», який створила культова французька команда Daft Punk.

· У магазинах цього місяця з’являться нові продукти серії Disney Consumer Products, натхнені фільмом «ТРОН: спадок.

· 7 грудня компанія Disney Interactive Studios представить нову відеогру «Трон: Еволюція» для домашніх консолей, Windows PC та інших платформ.

· Disney Parks проведе свято для фанів фільму - ЕлекТРОНіка, нічна подія у Діснейленді, штат Каліфорнія.

Інформацію про інші активності з нагоди виходу в прокат фільму «ТРОН: спадок» можна знайти на Disney.com/TRON.

ПРО ФІЛЬМ

Сучасна видовищна фантастика відбувається в 3D реальності, в яку 20 років тому потрапив успішний програміст Кевін Флінн. За збігом обставин його не менш талановитий син відчайдушно намагаючись знайти батька, опиняється в тому самому цифровому всесвіті. Трансформативні ландшафти, високотехнологічні авто, зброя, яку неможливо зупинити, – все це відкриває безмежні можливості і водночас створює свої жорстокі правила виживання, в основі яких гладіаторські бої. Поєднавши свої здібності , опанувавши новітні пристрої та заручившись підтримкою воїтельки Кворри, батько і син нестримно шукають вихід зі смертельної пастки, ламаючи усі можливі фантазії про простір.

Режисер – Джозеф Косінскі, сценарій Едді Кертіса і Адама Хоровітца, персонажі Стівена Лісбергера і Бонні МакБерд. Фільм виходить у форматі Disney Digital 3D™. Дія відбувається на фоні електронної музики володарів премії Grammy, неперевершених Daft Punk.

Насолодитися переглядом повної версії фільму «ТРОН: Спадок» в українських кінотеатрах можна буде від 6 січня 2011 року. Ексклюзивні допрем’єрні покази почнуться 30 Грудня 2010 року!

Зміни уяву про кіно у Digital 3D!

Смотрите также:

  • Рецензия на фильм When You're Strange. The Doors
  • «Пингвины мистера Поппера» - судьба порой подкладывает не только свинью
  • «Люди Икс: Первый класс» - хочешь быть мутантом?
  • «Мальчишник 2: из Вегаса в Бангкок»: разбудить своих демонов
  • Нашу психику формировали мутанты - «Люди Икс: Первый класс»

]]>Окна пластиковые]]>