Skip to Content

Виставка Archives в Я Галереї

Дата: 
11/04/2014 - 12/05/2014

В рамках 11-го фестивалю Французька весна в Україні, За підтримки Французького інституту в Україні

Учасники: La cellule (Стефані Саго, Еммануель Беккеман), Микита Кравцов

Куратор - Павло Гудімов

Комісар проекту - громадський діяч Олександр Каменець

Архів – це другий проект дворічної програми МEMORANDUM, що реалізується арт-центром Павла Гудімова Я Галерея з метою обміну досвідом між українськими та французькими художниками.

Розпочавшись минулого року з проекту Memoria (лат. – пам'ять, спогад), програма МEMORANDUM вже показала спільну роботу художників Олега Грищенка, Еманюель Кастелан і Кирила Уколова, вихідною ідеєю якого був «Чорний квадрат» Казимира Малевича.

Цього року свою інтерпретацію тем минулого представлять Стефані Саго (Stephanie Sagot) і Еммануель Беккеман (Emmanuelle Becquemin), відібрані тулузьким культурним центром «Espace Croix Baragnon», а також молодий український живописець Микита Кравцов. Французькі художниці з групи «La cellule» презентують просторову інсталяцію, в якій факти з сучасного життя суспільства буде переформатовано в архів, а Кравцов покаже авторську інтерпретацію середньовічної збірки зоологічних статей «Бестіарій»

Проект Архів реалізується у партнерстві з українським громадським діячем Олександром Каменцем, під патронатом Посольства Франції в Україні та за підтримки Французького Інституту в Україні.